III edycja konkursu plastycznego "Festiwal Palm"

Wyniki III Edycji Konkursu Plastycznego "Festiwal Palm".

pobierz komunikat

W dniu 29.03.2015 r. o godzinie 14.30 na placu obok Katedry Białostockiej, w trakcie koncertu podsumowującego Diecezjalne Dni Młodzieży, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Festiwal Palm.

Uczestnicy przybyli na plac wraz z wykonanymi własnoręcznie palmami. Odebrali nagrody i wyróżnienia z rąk Księdza Biskupa dr hab. Henryka Ciereszko oraz Zastępcy Prezydenta Miasta Białegostoku Adama Polińskiego. Na zakończenie spośród przyniesionych palm zostało wybranych 5 prac, które otrzymały nagrody za najwyższą palmę. Zdecydowanym faworytem była palma o wysokości 6 m 30 cm wykonana przez rodzinę Państwa Wróblewskich z Bielska Podlaskiego.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Osoby nagrodzone i wyróżnione, które nie dotarły na rozstrzygnięcie, zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a, pok. 5 (Dział Organizacji Imprez) od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00.

Do odebrania są również pamiątkowe dyplomy za udział dla pozostałych uczestników konkursu.

Fotorelacja z "Festiwalu Palm" Gazety Współczesnej:

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku oraz Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Białostockiej "Betania" zapraszają do udziału w III edycji konkursu plastycznego „Festiwal Palm" organizowanego w ramach Światowych Dni Młodzieży o wymiarze diecezjalnym.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży, rodzin (dziecko/dzieci z rodzicami lub dziadkami), wspólnot, grup przyparafialnych, stowarzyszeń.

Zdjęcie wykonanej palmy oraz palmy z autorami pracy należy przesłać wraz z wypełnioną kartą informacyjną drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20 marca 2015 roku.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas obchodów Światowych Dni Młodzieży o wymiarze diecezjalnym na placu przed Katedrą Białostocką 29 marca 2015 roku o godz. 14.30. Na rozstrzygnięcie konkursu uczestnicy przychodzą z palmami. Przyniesione palmy zostaną ocenione w dodatkowej kategorii "najwyższa palma".

Festiwal Palm zakończy się poświęceniem palm i przejściem do Katedry Białostockiej.

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty.

herb honorowy patronatlogo PKO

pobierz regulamin