Wojewódzki Przegląd Nowoczesnych Form Tańca MDK' 2015

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów zespołów i solistów zgłoszonych do udziału w Wojewódzkim Przeglądzie Nowoczesnych Form Tańca MDK'2015.

Przegląd odbędzie się 21 maja 2015 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, o godzinie 9.30. Planowane zakończenie prezentacji około godz. 12.40.

Pobierz harmonogram

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim Przeglądzie Nowoczesnych Form Tańca. Przegląd odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku 21 maja 2015 roku o godz . 9.30 - I i II kategoria wiekowa oraz o godz. 16.30 - III i IV kategoria wiekowa.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 maja 2015 roku, poprzez elektroniczny formularz zgłoszeń dostępny poniżej. Szczegóły przeglądu w regulaminie.

Wyślij formularz zgłoszenia

Pobierz regulamin