VIII Spotkania Ekologiczne "Z Ziemią krążymy"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów.

Osoby nagrodzone i wyróżnione zapraszamy na uroczyste podsumowanie VIII Spotkań Ekologicznych „Z Ziemią krążymy", które odbędzie się 25 listopada 2016 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Podczas podsumowania dr Janusz Kupryjanowicz z Uniwersyteckiego Centrum  Przyrodniczego im. Prof. Andrzeja Myrchy Uniwersytetu w Białymstoku wygłosi prelekcję edukacyjną pt. "Nie taki pająk straszny jak go malują".

Pobierz komunikat - konkurs recytatorski

Pobierz komunikat - konkurs fotograficzny

Harmonogram konkursu recytatorskiego:

zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem  konkursu recytatorskiego "Z Ziemią krążymy". Konkurs odbędzie się 17.11.2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Warszawska 79a.

Konkurs odbędzie się w trzech turach, oddzielnie dla każdej kategorii wiekowej. Recytatorów prosimy o przybycie na godzinę wyznaczoną dla ich kategorii - zgodnie z harmonogramem. Prosimy o niewchodzenie na salę podczas występów.

pobierz harmonogram

Zapraszamy dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w konkursie recytatorskim i fotograficznym VIII Spotkań Ekologicznych "Z Ziemią krążymy".

Oba konkursy zostaną rozstrzygnięte w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria: uczniowie szkół podstawowych,

II kategoria: uczniowie szkół gimnazjalnych,

III kategoria: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych,

w każdej z kategorii mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz dorośli z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Uroczyste podsumowanie konkursów połączone z otwarciem wystawy prac fotograficznych oraz wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom konkursów odbędzie się 25.11.2016 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Dom Kultury. Szczegóły konkursów w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia-konkurs recytatorski