Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych

Szanowni Państwo,

w załączeniu ramowy program wraz z harmonogramem występów podczas tegorocznego Przeglądu. Prosimy mieć na uwadze, iż godziny występów uczestników poszczególnych kategorii mogą się nieznacznie zmienić.

do zobaczenia w MDK-u!

Pobierz harmonogram

Z przyjemnością informujemy, iż Przegląd otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.herb honorowy patronat jpg

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym przeglądzie. Mogą w nim wziąć udział soliści, zespoły wokalne oraz chóry działające przy szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach ponadgimnazjalnych, szkołach muzycznych i placówkach oświatowo-wychowawczych województwa podlaskiego.

Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych odbędzie się 10 listopada 2016 roku, o godz. 10.00 na sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku. Do zobaczenia!

Pobierz regulamin