Konkurs plastyczny ph. "Gdzie chrzest, tam nadzieja"

Autorów prac nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie, wraz z opiekunami, zapraszamy 22 listopada 2016 roku (wtorek) o godz. 10.00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79 A) na uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej.
do zobaczenia w MDK!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem konkursu plastycznego "Gdzie chrzest, tam nadzieja".

Z przyjemnością informujemy, iż Przegląd otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.herb honorowy patronat jpg

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Skierowany jest on do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz placówek oświatowo-wychowawczych województwa podlaskiego. W każdej kategorii mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz dorośli z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Prace z dopiskiem „1050-lecie Chrztu Polski” należy dostarczyć do 4 listopada 2016 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku. Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy odbędzie się 22 listopada 2016 roku o godz. 10.00 w MDK.

Czekamy na Wasze prace!

Pobierz regulamin