Festiwal Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew"

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w MDK odbyły się przesłuchania uczestników Festiwalu Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew". Na scenie zaprezentowało się 52 wykonawców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego województwa. Najlepszym z nich jury przyznało nagrody i wyróżnienia. Statuetki wręczyła laureatom Iwona Szcześniak - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników Festiwalu Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew".

Uwaga! Nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia Festiwalu, zaczynamy o godzinie 9.00. Występy uczestników zostały podzielone na III tury:

I Tura, godz. 9.00 – szkoły podstawowe

II Tura, godz. 10.45 – gimnazja

III Tura, godz. 12.45 – szkoły ponadgimnazjalne

Pobierz harmonogram

Z przyjemnością informujemy, iż Festiwal otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew". W celu zgłoszenia udziału w Festiwalu należy wypełnić dostępny poniżej elektroniczny formularz zgłoszenia w terminie do 29 marca 2017 roku. Konkurs odbędzie się 7 kwietnia 2017 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Warszawska 79a.