"Jesteśmy jednym światem"

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozstrzygnięcie IX edycji konkursu plastycznego „Jesteśmy jednym światem”, które odbędzie się 19 maja 2017 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 79A w Białymstoku.

Konkurs Plastyczny "Jesteśmy jednym światem" skierowany jest do dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych: 5-9 lat; 10-15 lat; 16 i więcej. Głównym celem konkursu jest uświadomienie dzieciom i młodzieży, że zwierzęta są nieodłączną częścią naszego życia i należy się im szacunek, troska i opieka, a decyzja o posiadaniu własnego zwierzątka wiąże się zawsze ze świadomym wyborem i odpowiedzialnością.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 10 maja 2017 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 19 maja 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury.

Serdeczne zapraszamy!

Pobierz regulamin