KONKURS RECYTATORSKI "O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu recytatorskiego przedszkolaków "O złotą ródżkę Dobrej Wróżki"  Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom składamy serdeczne gratulacje i zapraszamy na koncert galowy, który odbędzie się 12 maja 2017 roku o godzinie 9.30 w MDK.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów.

Pobierz harmonogram

Uwaga! Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs recytatorski "O złotą różdżkę dobrej Wróżki" do 4 maja 2017 roku.

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Białegostoku na ELIMINACJE MIEJSKIE konkursu recytatorskiego „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki". Przesłuchania konkursowe odbędą się  10 MAJA 2017 ROKU O GODZINIE 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Zgłoszenia należy przesyłać do 24 KWIETNIA 2017 ROKU poprzez znajdujący się poniżej formularz on-line:

wypełnij formularz zgłoszenia

pobierz regulamin konkursu

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo kopię zgłoszenia będącą jego potwierdzeniem.
W razie pytań prosimy o kontakt:
Dział Organizacji Imprez, Iwona Dzierma: tel. 85 732 79 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.