Kolęda Przedszkolaka

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa wraz z Państwa podopiecznymi do udziału w XVIII edycji konkursu wojewódzkiego kolęd i pastorałek  „Kolęda Przedszkolaka” w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Organizatorami konkursu są Przedszkole Samorządowe Nr 27 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat, z przedszkoli z województwa podlaskiego.

Aby wziąć w nim udział należy do 8 grudnia 2017 roku wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący poniżej. Uroczystość prezentacji kolęd i pastorałek przed jury i publicznością oraz wręczenia nagród odbędzie się dnia 19 grudnia 2017 roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Do zobaczenia

Pobierz regulamin