Kolęda Malucha

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa wraz z Państwa podopiecznymi do udziału w miejskim konkursie kolęd i pastorałek w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. W tym roku organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.

Konkurs adresowany jest do dzieci z klas I-III szkół podstawowych. Aby wziąć w nim udział należy do dnia 4 grudnia 2017 roku wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

Uroczystość prezentacji kolęd i pastorałek przed jury i publicznością oraz wręczenia nagród odbędzie się dnia 14 grudnia 2017 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Do zobaczenia

Pobierz regulamin