XV edycja konkursu plastycznego "Białystok wczoraj, dziś, jutro..." ph. "Magiczny Białystok"

11 stycznia 2018 roku w Młodzieżowym Dom Kultury w Białymstoku Jury konkursu „Białystok wczoraj - dziś - jutro" ph. Magiczny Białystok zdecydowało o przyznaniu nagród, wyróżnień oraz zakwalifikowaniu do wystawy prac nadesłanych na konkurs. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Wszystkie osoby nagrodzone i wyróżnione w konkursie plastycznym zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się 18 stycznia 2018 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79 a).

Z przyjemnością informujemy, że konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Pobierz regulamin

herb honorowy patronat jpg