Zawody modeli latających oraz konkurs plastyczny ph. „Latanie w przyszłości”

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu. Uroczyste podsumowanie wydarzenia odbędzie się 17 lutego 2018 roku o godz. 10.00 w Hali Sportowej Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 41.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież województwa podlaskiego do udziału w Zawodach Modeli Latających oraz uczestnictwa w konkursie plastycznym ph. „Latanie w przyszłości", będący jednocześnie eliminacją regionalną Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Artystów Międzynarodowej Federacji Lotniczej FAI.

Pracę należy wykonać własnoręcznie z wykorzystaniem: farb akrylowych, akwarelowych, olejnych, ołówków nieścieralnych, flamastrów lub markerów, piór kulkowych, tuszu lub trwałego atramentu, pasteli, kredek lub innych trwałych materiałów plastycznych.

Zawody oraz uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 17 lutego 2018 roku o godz. 10.00 w Hali Sportowej Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 41. Prace należy dostarczyć w terminie do 7 lutego 2018 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Organizatorami zawodów oraz konkursu są:

•    Politechnika Białostocka, Wydział Mechaniczny
•    Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku