mask

„Wymaluj Niepodległość" – Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży

Szanowni Państwo. Uroczyste podsumowanie konkursu, otwarcie wystawy, połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się 4 grudnia 2018 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 79A.

Pobierz komunikat

 


Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Wymaluj Niepodległość". Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z województwa podlaskiego. Każda szkoła lub placówka może zgłosić dowolną ilość prac w każdej kategorii. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie prac plastycznych upamiętniających odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Należy wykonać je wybraną techniką m.in. malarstwo (farba plakatowa, tempera, kredki i tusze kolorowe, collage), rysunek i grafika (linoryt, techniki mieszane). Prace należy dostarczyć osobiście (MDK, pokój nr 5) lub wysłać na adres: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok (z dopiskiem „Wymaluj Niepodległość") do  20 listopada 2018 roku.

Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i otwarcie wystawy odbędzie się 4  grudnia 2018 roku o godz. 10.00  w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Zapraszamy

Pobierz regulamin

Z przyjemnością informujemy, iż Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Wymaluj Niepodległość" otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

herb honorowy patronat jpg

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku