„Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość”- Białystok 2019

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się w poniedziałek, 13.05.2019 r., o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ulica Warszawska 79 a.

Osoby nagrodzone i wyróżnione podczas uroczystości otrzymają dyplomy i upominki. Osoby, których prace zostały zakwalifikowane do wystawy otrzymają dyplomy – do odbioru po uroczystości w pokoju nr 5.

Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom nagrodzonym, wyróżnionym oraz tym, których prace zostały zakwalifikowane na wystawę.

Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „KRAJOBRAZ POLSKI - TRADYCJE, WSPÓŁCZESNOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ”- BIAŁYSTOK 2019.

Termin nadsyłania prac upływa 29 marca 2019 r., natomiast uroczyste podsumowanie konkursu nastąpi 24 kwietnia 2019 r.
Do prac należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia. Szczegóły w regulaminie.

Pobierz regulamin