XXVII FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKA

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Laureatów konkursu (osoby nagrodzone i wyróżnione) zapraszamy na podsumowanie i wręczenie nagród w piątek, 17 maja 2019 roku o godzinie 9.30, do Młodzieżowego Domu Kultury, ulica Warszawska 79 a.

Pobierz komunikat

 


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konkursu.

Pobierz harmonogram

 


Zapraszamy dzieci z wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Konkurs odbędzie się 14 maja 2019 roku o 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Aby zgłosić dziecko do konkursu należy do 6 maja 2019 roku wysłać zgłoszenie poprzez elektroniczny formularz dostępny poniżej oraz dostarczyć nagranie akompaniamentu (na płycie lub pendrivie do Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Warszawska 79 a, pok. 5 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

wypełnij formularz zgłoszenia

pobierz regulamin konkursu

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo kopię zgłoszenia będącą potwierdzeniem jego wysłania.

W razie pytań prosimy o kontakt:


Dział Organizacji Imprez, Zuzanna Butkiewicz, Magdalena Szeląg: tel. 85 732 79 49,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku