Konkurs Piosenki Wakacyjnej 2019

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów Konkursu Piosenki Wakacyjnej. Prezentacje odbędą się 13 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul.Warszawska 79A. Prosimy wszystkich uczestników konkursu o przybycie do placówki co najmniej pół godziny przed planowanym występem.

Pobierz harmonogram

 


Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek pracy pozaszkolnej województwa podlaskiego. Do udziału zapraszamy solistów i zespoły z własnym akompaniamentem lub półplaybackiem. Uczestnicy przygotowują dowolne utwory o tematyce wakacyjnej.

Konkurs Piosenki Wakacyjnej odbędzie się 13 czerwca 2019 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 czerwca 2019 roku poprzez elektroniczny formularz. Nagranie podkładu muzycznego należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub dostarczyć na płycie CD, pendrivie (osobiście lub pocztą) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok (pok. 5) do dnia 4 czerwca 2019 roku.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszeniowy

 

Z przyjemnością informujemy, iż Konkurs Piosenki Wakacyjnej otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

afisz konkurs Piosenki Wakacyjnej 2019

 
herb honorowy patronat jpg

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku