Wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem"

Nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów.

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń przesłuchania rozpoczną się o godzinie 8.30.

W dniu konkursu, przed wejściem na salę widowiskową, prosimy o potwierdzenie przybycia uczestnika.

Podsumowanie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród laureatom nastąpi jeszcze tego samego dnia - po zakończonych przesłuchaniach oraz obradach jury – około godziny 14.00.

Pobierz harmonogram

Serdecznie zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie recytatorskim ph. "Wolność kocham i rozumiem". Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31.10.2019 roku natomiast przesłuchania konkursowe odbędą się 13.11.2019 r. na sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w konkursie zamieszczone są w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

Z przyjemnością informujemy, że wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem" został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

herb honorowy patronat jpg