Wojewódzki konkurs plastyczny "Mój dzień Niepodległości"

Nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Z przyjemnością informujemy, że wojewódzki konkurs plastyczny ph. "Mój dzień Niepodległości" został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym "Mój dzień Niepodległości", który jest skierowany do uczniów i wychowanków przedszkoli, wszystkich typów szkół (z wyjątkiem uczniów liceów plastycznych) oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Temat prac to plastyczna interpretacja idei patriotyzmu, osobistej postawy wobec odzyskania niepodległości przez Polskę.

Podsumowanie konkursu odbędzie się 29 listopada (piątek) 2019 roku, o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79a).

Na prace czekamy do 20 listopada 2019 roku. Wszelkie szczegóły dot. konkursu zamieszczone są w regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy!

Pobierz regulamin