MIKOŁAJKOWA GALA PRZEDSZKOLAKÓW

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu recytatorskiego

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu piosenki.

4 grudnia 2019 roku zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci i ich opiekunów na konkurs recytatorski Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. I tura przesłuchań rozpocznie się o godzinie 9.00, II tura o godz. 10.45. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów.

Pobierz harmonogram konkursu recytatorskiego

27 listopada 2019 r. zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci i ich opiekunów na konkurs piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Występy uczestników zostały podzielone na dwie tury. Szczegóły w poniższym harmonogramie. W miarę możliwości prosimy o nieopuszczanie sali w trakcie przesłuchań.

Pobierz harmonogram

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki oraz plastyczny. Tematyka konkursów nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia, Św. Mikołaja, Nowego Roku i zimy.

Terminarz konkursów:

20.11.2019 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs piosenki,
26.11.2019 r. - ostateczny termin nadsyłania prac na konkurs plastyczny,
27.11.2019 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs recytatorski,
27.11.2019 r. - godz. 9.30 - konkurs piosenki,
4.12.2019 r. - godz. 9.30 - konkurs recytatorski,
11.12.2019 r. - godz. 9.30 - Mikołajkowa Gala Przedszkolaków (koncert laureatów, otwarcie pokonkursowej wystawy plastycznej).

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Pobierz regulamin

Pobierz załącznik nr 1 - karta zgłoszenia do konkursu plastycznego

Pobierz załącznik nr 2 - metryczka do konkursu plastycznego

Zgłoszenia do konkursu piosenki i recytatorskiego przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

Formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

Formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego