S.O.S dla bezdomnych kotów!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu fotograficznego.

Laureatów konkursu (osoby nagrodzone i wyróżnione) wraz z opiekunami zapraszamy na podsumowanie, wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy we wtorek, 18 lutego 2020 roku o godzinie 10.00, do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku,ul. Warszawska 79a.

Zapraszamy do udziału w konkursach: plastycznym i fotograficznym "S.O.S dla bezdomnych kotów!". Termin składania prac: 24 stycznia 2019 roku, rozstrzygnięcie konkursu: 18 lutego 2020 roku, godz. 10.00. Konkurs o zasięgu wojewódzkim, szczegóły w regulaminie.

Uwaga:

1. zgłoszenia każdego z uczestników konkursu fotograficznego należy dokonać w oddzielnych  formularzach,

2. w przypadku konkursu plastycznego opiekun może wpisać swoich podopiecznych na jednym formularzu.

Konkurs objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Pobierz metryczka konkurs fotograficzny

Pobierz metryczka konkurs plastyczny