XVII edycja Podlaskiego Festiwalu Szkolnych Zespołów Muzycznych „AKOLADA"

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza na XVII Podlaski Festiwal Szkolnych Zespołów Muzycznych „Akolada”. W festiwalu mogą wziąć udział zespoły: wokalne, instrumentalne, wokalno-instrumentalne działające przy szkołach podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówkach opiekuńczo-wychowawczych województwa podlaskiego. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i prezentacja maksymalnie 2 utworów o dowolnej tematyce. Uczestnicy festiwalu wykonują swój repertuar przy akompaniamencie własnych instrumentów lub a cappella.

Festiwal odbędzie się 1 kwietnia 2020 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca 2020 roku drogą elektroniczną.

Zapraszamy!

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia zespołu

Z przyjemnością informujemy, iż XVII Podlaski Festiwal Szkolnych Zespołów Muzycznych „AKOLADA" otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

afisz Akolada 2020

herb honorowy patronat jpg