Konkurs #zostańwdomu_bądźkreatywny

Wyniki konkursu

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej wynikami konkursu. Gratulujemy uczestnikom ogromnej kreatywności.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, które w wersji elektronicznej, zostaną przesłane na podane w zgłoszeniach adresy e-mailowe.

Po odbiór dyplomów (oryginałów) oraz upominków rzeczowych zapraszamy opiekunów laureatów do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a (parter – portiernia), w dniach 1.06 – 30.06.2020 r. w godzinach 9.00-18.00.

Istnieje możliwość przesłania nagrody na koszt odbiorcy. Nagrody nieodebrane pozostają do dyspozycji Organizatora.

Galeria Laureatów

Masz, dobre pomysły na wypełnienie wolnego czasu w domu? - to konkurs dla Ciebie!

Prześlij nam fotkę tego, co robisz sam lub z całą rodziną.

W dniach 18–24 maja 2020 r. na profilu Facebookowym MDK

https://www.facebook.com/MDK.Bialystok/ odbędzie się głosowanie użytkowników portalu FB na najciekawszy pomysł.

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2020 r.

Szczegóły w regulaminie.

Pobierz regulamin - doc