„Kolęda Malucha”

Rozstrzygnięcie konkursu kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha"

Nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha" zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród rzeczowych do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-18. tel. 85 732 79 49

Uczestnikom dziękujemy za udział, laureatom serdecznie gratulujemy i  życzymy miłego oglądania nagrodzonych występów!

Pobierz protokół

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku, Szkołę Podstawową nr 10 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. W konkursie mogą wziąć udział dzieci klas I - III szkół podstawowych.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdującego się poniżej formularza online.

Pobierz regulamin