„O Srebrne Pióro MDK" - XIV edycja

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Szanowni Państwo,

informujemy, iż zmianie uległa godzina uroczystości.Rozstrzygnięcie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego, połączone z wręczeniem nagród, nastąpi 17 czerwca (czwartek) o godz. 12.00 w siedzibie placówki.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich, studentów oraz młodzież do 25. roku życia z województwa podlaskiego do udziału w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach gatunkowych: poezji i prozy.

Termin nadsyłania prac upływa 5 maja 2021 roku. W celu zachowania anonimowości prace należy nadsyłać wyłącznie pocztą tradycyjną (listownie) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury 15-201 Białystok ul.
Warszawska 79 A, z dopiskiem „Srebrne Pióro – XIV" i z oznaczeniem literowym kategorii wiekowej.

Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu, połączone z wręczeniem nagród, nastąpi 10 czerwca 2021 r. o godz. 18.00 w siedzibie MDK. Na galę rozstrzygnięcia Konkursu zostaną zaproszeni autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Czekamy na Wasze utwory!

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

herb honorowy patronat jpg