Konkurs Piosenki Wakacyjnej 2021 - online

Koncert Laureatów Konkursu Piosenki Wakacyjnej

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Koncertu Laureatów Konkursu Piosenki Wakacyjnej. Prezentacje odbędą się 22 czerwca 2021 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul.Warszawska 79A.

Pobierz harmonogram

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu. Wszystkim dziękujemy za udział, a laureatom - gratulujemy!

Uwaga!

Podsumowanie Konkursu Piosenki Wakacyjnej z udziałem laureatów odbędzie się 22 czerwca 2021 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Podczas koncertu zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia. Harmonogram występów laureatów zostanie opublikowany na stronie internetowej MDK dnia 17 czerwca br.

Koncert zostanie przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi procedurami Covid-19.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek pracy pozaszkolnej województwa podlaskiego. Do udziału zapraszamy solistów. Solista wykonuje jeden utwór a cappella z towarzyszeniem instrumentu lub wykorzystując półplayback (podkład muzyczny). Czas prezentacji nie może przekroczyć 5 min.

Uczestnik przygotowuje dowolny utwór o tematyce wakacyjnej. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do dnia 1 czerwca 2021 roku, zamieszczonego na stronie internetowej MDK oraz przesłanie nagrania audio-wideo do dnia 1 czerwca 2021 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (np. za pomocą serwera www.wetransfer.com).

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone dnia 14 czerwca 2021 roku na stronie internetowej www.mdk.bialystok.pl, ponadto uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową.

Forma podsumowania Konkursu (stacjonarna lub online) jest uzależniona od  sytuacji epidemiologicznej w kraju. Szczegółowe informacje zostaną podane w terminie późniejszym.

Czekamy na Wasze utwory!

Pobierz regulamin