Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Świat oczami Stanisława Lema”

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Świat oczami Stanisława Lema".

Laureatów konkursu (osoby nagrodzone i wyróżnione wraz z opiekunami) zapraszamy na Galę podsumowania imprezy, która odbędzie się 29 października 2021 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Komunikat

Prosimy o mailowe potwierdzenie przybycia na podsumowanie konkursu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Sejm ustanowił 2021 Rokiem Stanisława Lema, wybitnego przedstawiciela polskiej fantastyki i pisarza science-fiction. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie prac plastycznych nawiązujących do twórczości wybitnego pisarza.

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku zaprasza do udziału w konkursie plastycznym uczniów wszystkich typów szkół (z wyjątkiem szkół plastycznych), uczestników zajęć placówek oświatowo-wychowawczych oraz zajęć placówek pozalekcyjnych i pozaszkolnych województwa podlaskiego.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej oraz dostarczenie lub przesłanie prac w terminie do 15 października 2021 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu: