Wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami wojewódzkiego konkursu recytatorskiego "Wolność kocham i rozumiem" objętego honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Uwaga! Termin podsumowania konkursu uległ zmianie.

Uroczyste podsumowanie, odbędzie się podczas Koncertu Dla Niepodległej 18 listopada 2021 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul.Warszawska79a.

Podczas koncertu osoby nagrodzone będą prezentowały się na scenie, natomiast wszystkim laureatom konkursu zostaną wręczone nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Prosimy o potwierdzenie przybycia laureatów drogą mailową na jeden z adresów mailowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17.11.2021 r.

W przypadku braku możliwości przybycia w dniu podsumowania konkursu istnieje możliwość odbioru nagród w siedzibie MDK przy ul. Warszawskiej 79a w godzinach 9.00-18.00 w dni powszednie do dnia 22.12.2021r.

Istnieje również możliwość przesłania nagrody na koszt odbiorcy – w tym celu prosimy o kontakt i przesłanie adresu do wysyłki na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nagrody nieodebrane do dnia 22.12.2021 roku pozostaną do dyspozycji Organizatora.

Wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie i zmierzenie się z poezją Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Zaś laureatom serdecznie gratulujemy zdobytych nagród i wyróżnień.

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim konkursie recytatorskim ph. "Wolność kocham i rozumiem". Tegoroczna edycja konkursu poświęcona jest poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego – ustanowionego przez Sejm RP patronem roku 2021, w 100. rocznicę jego urodzin.

Aby zgłosić uczestnika należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny poniżej oraz przesłać nagranie video recytacji uczestnika poprzez internetową platformę do darmowej wysyłki plików np. Wetransfer (do 2GB) podając adres odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W nazwie pliku należy umieścić: kategorię wiekową (I, II, III), imię i nazwisko uczestnika, tytuł utworu, np.: I_Anna Nowak_Wolność.

Jury dokona oceny uczestników na podstawie przesłanych nagrań video.

Termin nadsyłania zgłoszeń i nagrań recytacji upływa 4.11.2021 r.

Podsumowanie konkursu odbędzie się 16.11.2021 r. Organizacja podsumowania wydarzenia będzie uzależniona od sytuacji epidemiologicznej w kraju. O sposobie rozstrzygnięcia konkursu laureaci zostaną powiadomieni w terminie późniejszym.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w konkursie zamieszczone są w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

Z przyjemnością informujemy, że wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem" został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Białegostoku

herb honorowy patronat jpg