Konkurs plastyczny "S.O.S dla bezdomnych kotów!"

Szanowni Państwo,

z przyjemnością - w Międzynarodowy Dzień Kota - publikujemy wyniki konkursu oraz prezentację prac nagrodzonych i wyróżnionych. Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 3 marca 2022 roku, o godzinie 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 79 a.

Wystawę prac można oglądać od piątku, 18 lutego do 11 marca 2022 roku - Galeria Młodych MDK, ul. Warszawska 79a w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00.

W związku z przesunięciem terminu podsumowania nagrody nieodebrane w dniu podsumowania oraz prace, które nie znalazły się na wystawie można odbierać do 31 marca 2022 roku w dni powszednie w godzinach 9.00-18.00.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Pobierz wykaz autorów wystawy

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z pracami laureatów:

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "S.O.S dla bezdomnych kotów!".

Termin przesłania zgłoszeń i prac - 28 stycznia 2022 roku.

Podsumowanie -  17 lutego 2022 roku.

Konkurs ma zasięg wojewódzki.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Pobierz regulamin (pdf)

Pobierz regulamin (doc)

Formularz - konkurs plastyczny

Z przyjemnością informujemy, że wojewódzki konkurs plastyczny "S.O.S dla bezdomnych kotów!" został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku