Konkurs plastyczny „BIAŁYSTOK WCZORAJ – DZIŚ - JUTRO” 2022 ph. „Zielony Białystok”

17 marca 2022 roku w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie XVII edycji konkursu plastycznego „Białystok wczoraj-dziś-jutro” 2022 ph. „Zielony Białystok”, podczas którego została otwarta wystawa prac laureatów oraz odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dzieciom i młodzieży biorącej udział w konkursie.

Uczestnicy imprezy wysłuchali prelekcji dotyczącej ochrony środowiska w Białymstoku, którą przedstawił Jędrzej Grygoruk  z Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku serdecznie dziękuje Referatowi Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Białymstoku za przekazane materiały promocyjne, które zostały przekazane jako nagrody laureatom konkursu.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Szanowni Państwo,

z przyjemnością publikujemy wyniki XVII edycji konkursu plastycznego „Białystok wczoraj-dziś-jutro” 2022 ph. „Zielony Białystok”. Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie przyznanych nagród i wyróżnień odbędzie się 17 marca 2022 roku, o godzinie 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 79 a. Serdecznie zapraszamy osoby nagrodzone i wyróżnione w konkursie wraz z opiekunami. Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie, pod numerem 85 651 12 04.

Wystawę prac można oglądać od czwartku 17 marca 2022 roku w budynku MDK, ul. Warszawska 79a w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00.

W związku z przesunięciem terminu podsumowania nagrody nieodebrane w dniu podsumowania oraz prace, które nie znalazły się na wystawie można odbierać do 22 kwietnia 2022 roku w dni powszednie w godzinach 9.00-18.00 w budynku placówki przy ul. Żabiej 5.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Pobierz komunikat

Uwaga! Zmiana terminów konkursowych.

Ze względu na restrykcje epidemiczne i wprowadzenie nauki zdalnej do dnia 20 lutego 2022 r. termin składania prac na konkurs „Białystok wczoraj-dziś-jutro” został wydłużony do dnia 4 marca 2022 r.

Podsumowanie konkursu odbędzie się 17 marca 2022 r.

Pobierz zaktualizowany regulamin

Formularz zgłoszenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym "Białystok wczoraj – dziś - juto" uczniów wszystkich typów szkół, uczestników zajęć placówek oświatowo-wychowawczych oraz placówek prowadzących zajęcia pozalekcyjne.

Termin przesłania zgłoszenia oraz dostarczenia prac upływa 21 lutego 2022 roku.

Ogłoszenie wyników i uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 8 marca 2022 roku o godz. 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej oraz dostarczenie lub przesłanie prac w terminie do 21 lutego 2022 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku przy ulicy Żabiej 5.