„Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość", Białystok 2022

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy osobom nagrodzonym, wyróżnionym oraz tym, których prace zostały zakwalifikowane na wystawę. Laureatów konkursu (osoby nagrodzone i wyróżnione) zapraszamy na podsumowanie i wręczenie nagród w piątek, 25 marca 2022 roku na godzinę 10.00, do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a. Fundatorem nagród w konkursie jest Podlaski Kurator Oświaty.

Laureatów prosimy o potwierdzenie udziału w podsumowaniu poprzez wysłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomości z imieniem i nazwiskiem do dnia 23.03.2022 r.

Dyplomy za udział w wystawie oraz nagrody i wyróżnienia nieodebrane podczas podsumowania można odebrać w dniach: 25.03-25.04.2022 r. - odbiór z siedziby MDK w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 79A, w dni powszednie w godzinach 10.00-18.00. Istnieje możliwość przesłania nagrody na koszt odbiorcy, w tym celu należy skontaktować się z Organizatorem mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uwaga! Zmiana terminów konkursowych.

Ze względu na restrykcje epidemiczne i wprowadzenie nauki zdalnej do dnia 20 lutego 2022 r. termin składania prac na konkurs "Krajobraz Polski" został wydłużony do dnia 8 marca 2022 r. Podsumowanie konkursu odbędzie się 25 marca 2022 r.

Pobierz zaktualizowany regulamin

Formularz zgłoszenia

Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość", Białystok 2022.

Termin nadsyłania prac oraz elektronicznego formularza zgłoszeniowego upływa 22 lutego 2022 r. Uroczyste otwarcie wystawy, połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień, odbędzie się 9 marca 2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO Nr 2 w Białymstoku (ul. Warszawska 79a). W przypadku zmiany obostrzeń sanitarno-epidemicznych uniemożliwiających organizację wydarzeń kulturalnych podsumowanie konkursu odbędzie się on-line, o czym laureaci zostaną powiadomieni odpowiednio wcześniej.

Szczegółowe informacje w regulaminie.