KONKURS NA TYTUŁ/NAZWĘ BIULETYNU MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY w BIAŁYMSTOKU ZPO NR 2 w BIAŁYMSTOKU

Decyzją Jury nie został wyłoniony laureat konkursu na nazwę biuletynu Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku. Jednocześnie Jury postanowiło wykorzystać jako inspirację przesłaną w ramach konkursu propozycję nazwy: „Dom Talentów”.

Uprzejmie informujemy, iż tytuł biuletynu MDK brzmi: "Głos Talentów". Nazwa ta oddaje ideę placówki i samej gazety jako przestrzeni rozwoju oraz wypowiedzi uczestników i uczestniczek naszych zajęć. W Każdym i Każdej widzimy talent!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczestników zajęć ze wszystkich pracowni  Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku (Młodzieżowego Domu Kultury i Samorządowego Ogniska Baletowego) w wieku 8-26 lat.

Podsumowanie konkursu i oficjalne ogłoszenie wyników planowane jest na 15 lutego 2022 roku. Informacje o formie i miejscu rozstrzygnięcia konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej MDK oraz wysłane e-mailem na adres podany w zgłoszeniu.

Informacji na temat konkursu udziela Paulina Cylka, instruktor MDK, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz regulamin