Konkurs Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew”

Protokół Konkursu Piosenki Poetyckiej Wiosenny Powiew

Pobierz protokół

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów Konkursu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew". Prezentacje odbędą się 28 kwietnia 2022 roku, godz. 10.00, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białystoku, ul. Warszawska 79 A.

Prosimy wszystkich uczestników konkursu o przybycie do placówki co najmniej pół godziny przed planowanym występem.

Pobierz harmonogram

Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku zaprasza dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w Konkursie Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew".
W konkursie mogą wziąć udział soliści oraz zespoły wokalno-instrumentalne działające przy szkołach podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówkach pracy pozaszkolnej województwa podlaskiego. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i prezentacja maksymalnie dwóch utworów z gatunku piosenki poetyckiej.

Konkurs odbędzie się 28 kwietnia 2022 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 kwietnia 2022 roku drogą elektroniczną. Nagranie podkładu należy przesłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD, pendrivie (osobiście lub pocztą) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok (pok. 5) do dnia 12 kwietnia 2022 roku.

Formularz zgłoszeniowy