Wojewódzki Konkurs Plastyczny „TRADYCJE I OBYCZAJE POLAKÓW” 2022

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy laureatom oraz ich opiekunom. Uroczyste podsumowanie konkursu, otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 6 maja 2022 roku (piątek) o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a, sala nr 3.

Informujemy o zmianie terminu podsumowania Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „TRADYCJE I OBYCZAJE POLAKÓW” 2022

Wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy odbędzie się 6 maja 2022 roku (piatek) o godzinie 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2, ul. Warszawska 79A.

Informujemy o przedłużeniu terminu  konkursu plastycznego "Tradycje i obyczaje Polaków".

Ostateczny termin nadsyłania prac upływa 20 kwietnia 2022 roku.

Podsumowanie konkursu: wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy odbędzie się  5 maja 2022 roku (czwartek) o godzinie 10.00  w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2, ul. Warszawska 79A.

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku zaprasza do udziału w konkursie uczniów szkół specjalnych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej, domów pomocy społecznej oraz innych placówek wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, a także osoby indywidualne z województwa podlaskiego.

Tematyką konkursu są tradycje i obyczaje w życiu codziennym Polaków z różnych regionów kraju.

Technika i format prac dowolny.Termin nadsyłania prac upływa 4 kwietnia 2022 roku.

Uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy odbędzie się 13 kwietnia 2022 roku (środa) o godzinie 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2, ul. Warszawska 79A.

Pobierz regulamin

Formularza zgłoszenia