Przegląd Dziecięcych Formacji Tanecznych

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników Przeglądu Dziecięcych Formacji Tanecznych.

Przegląd odbędzie się 14 czerwca 2022 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Po ostatnim występie zostaną wręczone dyplomy i upominki.

Pobierz harmonogram

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i ze szkół podstawowych z województwa podlaskiego do udziału w Przeglądzie Dziecięcych Formacji Tanecznych.

Uwaga, nastąpiła zmiana terminu przeglądu. Odbędzie się on 14 czerwca 2022 r. (wtorek) o godz. 10.00 w MDK, ul. Warszawska 79a.

Termin przyjmowania zgłoszeń, poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej, został wydłużony do dnia 7.06.2022 r.

Oprócz zgłoszenia należy przesłać nagranie podkładu muzycznego poprzez internetową platformę do darmowej wysyłki plików np. https://wetransfer.com podając adres odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W nazwie pliku proszę wpisać nazwę zespołu, tytuł lub numer utworu. Szczegółowe informacje zamieszczone są w regulaminie Przeglądu.

Pobierz regulamin