Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Piękno i różnorodność architektury- spuścizny żydowskiej na terenie województwa podlaskiego"

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Białegostoku i województwa podlaskiego do udziału w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Piękno i różnorodność architektury- spuścizny żydowskiej na terenie województwa podlaskiego".

Zadaniem uczestników konkursu będzie odnalezienie i sfotografowanie śladów bytności Żydów na terenie dzisiejszego województwa podlaskiego, zachowanych w architekturze i sztuce oraz spuściźnie kulturowej. Mogą to być obiekty lub detale architektoniczne, przedmioty codziennego użytku i sztuki użytkowej, przedmioty kultu religijnego, a także współczesne obchody, inscenizacje i przedstawienia zwyczajów i obrzędów.

Termin nadsyłania prac na konkurs upływa 12 września 2024 r.

Prace nagrodzone, wyróżnione oraz zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej zostaną zaprezentowane na terenie siedziby MDK ZPO nr 2 przy ul. Żabiej 5, w sąsiedztwie pomnika Bohaterów Getta.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy: 16 października 2024 r. MDK ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Żabia 5, godz. 11.00

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia na konkurs fotograficzny

Organizator:

Towarzystwo Działań Twórczych "Talent" w Białymstoku

Współorganizator:

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku,

Z przyjemnością informujemy, iż Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Piękno i różnorodność architektury- spuścizny żydowskiej na terenie województwa podlaskiego" został dofinansowany ze środków Stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny w Polsce

Zrzut ekranu 2024 05 17 o 10.16.02

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.