Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

Podsumowanie konkursu teatralnego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków 2020

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu oraz obejrzenia nagrania podsumowującego konkurs teatralny Mikołajkowej Gali Przedszkolaków z udziałem pani dyrektor MDK Iwony Szcześniak oraz nagrodzonym spektaklem.

Jury pragnie podziękować oraz wyrazić głębokie uznanie wszystkim pedagogom, instruktorom, uczestnikom, rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w tegoroczną Mikołajkową Galę Przedszkolaka za pracę, którą włożyli w przygotowanie widowisk, mimo trwającej pandemii Covid 19. Jednocześnie jury docenia świadomy dobór repertuaru związany z tematyką konkursu, dostosowaną do potrzeb i możliwości uczestników. Jury chce także zwrócić szczególną uwagę na fakt, że świadomy dobór repertuaru, środków i dbałość o zachowanie naturalnej ekspresji wpływa na uwrażliwianie dzieci, ich aktywne obcowanie ze sztuką oraz kształtowanie świadomej tożsamości społeczno- kulturowej.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Opiekunów zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień oraz dyplomów do siedziby MDK, ul. Warszawska 79a Białystok, od 28.01.2021 r. do 26.02.2021 r., w godz. 9.00-18.00.

Pobierz protokół konkursu teatralnego

Podsumowanie konkursu:

video MGP strona

 

Szanowni Państwo!

Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury informuje, iż zostaje przedłużony termin nadsyłania  zgłoszeń oraz prezentacji na konkurs teatralny Mikołajkowej Gali Przedszkolaków do  17 stycznia 2021 roku

Na ogłoszenie wyników oraz podsumowanie konkursu teatralnego online zapraszamy 27 stycznia 2021 roku.

Z poważaniem

Iwona Dzierma

 


Podsumowanie konkursów piosenki, recytatorskiego oraz plastycznego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z udziałem pani dyrektor MDK Iwony Szcześniak oraz prezentacjami laureatów, podsumowującego konkursy Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Opiekunów zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień oraz dyplomów do siedziby MDK, ul. Warszawska 79a Białystok, od 22 grudnia 2020 roku do 22 stycznia 2021 roku.

Podsumowanie konkursu:

SLAJD mgp 1 play

Pobierz komunikat konkursu piosenki

Pobierz komunikat konkursu recytatorskiego

Pobierz komunikat konkursu plastycznego

 


Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki, teatralny oraz plastyczny. Tematyka konkursów nawiązuje do zimy, świąt Bożego Narodzenia, postaci św. Mikołaja.

W tym roku, wyjątkowo, w konkursach: recytatorskim, piosenki i teatralnym jury oceniać będzie nadesłane nagrania.

W konkursie plastycznym oceniane będą prace dostarczone do Młodzieżowego Domu Kultury.

Terminarz Konkursów:

  • 9.12.2020 r. – termin nadsyłania zgłoszeń oraz prezentacji na konkurs piosenki i recytatorski, zgłoszeń i prac na konkurs plastyczny,
  • 21.12.2020 r. – ogłoszenie wyników oraz podsumowanie konkursów online,
  • 5.01.2021 r. – termin nadsyłania zgłoszeń oraz prezentacji na konkurs teatralny,
  • 15.01.2021 r. – ogłoszenie wyników konkursu teatralnego oraz podsumowanie konkursu online.

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Pobierz regulamin (pdf)

Pobierz regulamin (doc)

Zgłoszenia do wszystkich konkursów przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

Formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

Formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego

Formularz zgłoszenia do konkursu teatralnego

Formularz zgłoszenia do konkursu plastycznego

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.