Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki, teatralny oraz plastyczny. Tematyka konkursów nawiązuje do zimy, świąt Bożego Narodzenia, postaci św. Mikołaja.

W tym roku, wyjątkowo, w konkursach: recytatorskim, piosenki i teatralnym jury oceniać będzie nadesłane nagrania.

W konkursie plastycznym oceniane będą prace dostarczone do Młodzieżowego Domu Kultury.

Terminarz Konkursów:

• 9.12.2020 r. – termin nadsyłania zgłoszeń oraz prezentacji na konkurs piosenki i recytatorski, zgłoszeń i prac na konkurs plastyczny,
  • 21.12.2020 r. – ogłoszenie wyników oraz podsumowanie konkursów online,
  • 5.01.2021 r. – termin nadsyłania zgłoszeń oraz prezentacji na konkurs teatralny,
  • 15.01.2021 r. – ogłoszenie wyników konkursu teatralnego oraz podsumowanie konkursu online.

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Pobierz regulamin (pdf)

Pobierz regulamin (doc)

Zgłoszenia do wszystkich konkursów przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

Formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

Formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego

Formularz zgłoszenia do konkursu teatralnego

Formularz zgłoszenia do konkursu plastycznego