XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego

Dziękujemy za udział w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego. Wyniki Konkursu znajdują się w załączonym komunikacie. Uroczysta gala rozstrzygnięcia Konkursu połączona z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się w późniejszym terminie.

Pobierz komunikat

 


Serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich, studentów oraz młodzież do 25. roku życia województwa podlaskiego do udziału w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego. Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach gatunkowych: poezji i prozy.

Termin nadsyłania prac upływa 29 lutego 2020 roku. W celu zachowania anonimowości prace należy nadsyłać wyłącznie pocztą tradycyjną (listownie) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury 15-201 Białystok ul. Warszawska 79 A, z dopiskiem „Srebrne Pióro – XIII" i z oznaczeniem literowym kategorii wiekowej.

Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu, połączone z wręczeniem nagród, nastąpi 19 marca 2020 r. o godz. 18.00 w siedzibie MDK. Na galę rozstrzygnięcia Konkursu zostaną zaproszeni autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Czekamy na Wasze utwory!

pobierz regulamin

pobierz kartę zgłoszenia

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku oraz patronat medialny Polskiego Radia Białystok.

 

O SREBRNE PIORO

herb honorowy patronat jpglogo radio bialystok

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.