Konkurs Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew"

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Pobierz komunikat


Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów Konkursu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew". Prezentacje odbędą się 18 kwietnia 2023 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białystoku przy ul. Warszawskiej 79 A.

Prosimy wszystkich uczestników konkursu o przybycie do placówki co najmniej pół godziny przed planowanym występem.

Pobierz harmonogram

 


Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku zaprasza dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w Konkursie Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew".

W konkursie mogą wziąć udział soliści oraz zespoły wokalno-instrumentalne, konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 21 lat. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i prezentacja utworu z gatunku piosenki poetyckiej.

Konkurs odbędzie się 18 kwietnia 2023 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury (w przypadku dużej ilości zgłoszeń konkurs obędzie się 18 i 19 kwietnia 2023 roku).

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 kwietnia 2023 roku drogą elektroniczną.

Nagranie podkładu należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD, pendrivie (osobiście lub pocztą) na adres:

Młodzieżowy Dom Kultury,

ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok (pok. 5) do dnia 4 kwietnia 2023 roku.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy


Z przyjemnością informujemy, iż Konkurs Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew” otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

herb honorowy patronat

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.