Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Organizatorami przeglądu są: Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku. Fundatorem nagród jest Podlaski Kurator Oświaty.

Do przeglądu można zgłosić jednego solistę lub jeden duet lub zespół lub chór, którzy będą reprezentować szkołę, placówkę, instytucję kultury. Zgłoszenia może dokonać tylko osoba dorosła (nauczyciel, rodzic, opiekun prawny lub pełnoletni uczestnik).

Uczestnicy przygotowują do prezentacji jeden utwór. Utwór może być wykonany a cappella z towarzyszeniem instrumentu lub wykorzystaniem półplaybacku (podkład muzyczny). Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do dnia 30 października 2024 roku.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 13 listopada 2024 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Warszawska 79A. W przypadku dużej ilości zgłoszeń przesłuchania konkursowe będą rozłożone na dwa dni i odbędą się 12 i 13 listopada. Informacja na temat ilości dni przesłuchań zostanie podana na stronie MDK w terminie późniejszym.
Uroczysta Gala podsumowująca przegląd połączona z wręczeniem nagród i wyróżnień oraz prezentacją laureatów odbędzie się 22 listopada 2024 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białystoku, ul. Warszawska 79 A.

Zapoznaj się z regulaminem

Wypełnij formularz zgłoszeniowy