Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2014

W dniach 29-30 listopada 2014 roku odbył się etap finałowy Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej Białystok 2014. Pierwszego dnia na deskach sceny Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku prezentowało się 6 zespołów dziecięcych i 6 młodzieżowych, wytypowanych w ramach eliminacji do etapu finałowego forum.

Wszystkie zespoły oceniane były przez profesjonalne jury, które po długich obradach dokonało wyboru najlepszych zespołów. Następnego dnia, w Białostockim Teatrze Lalek, poznaliśmy werdykt jury, po którym zaprezentowany został spektakl teatralny „Czarnoksiężnik z krainy Oz” w wykonaniu aktorów Białostockiego Teatru Lalek. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

WYNIKI ELIMINACJI PODLASKIEGO FORUM TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ BIAŁYSTOK 2014.

Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku oraz Kuratorium Oświaty w Białymstoku serdecznie zapraszają wszystkie zespoły zgłoszone do Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2014 na eliminacje, które odbędą się w dniach 18-20 listopada 2014 roku w naszej placówce przy ul. Warszawskiej 79 a.

Wszystkich uczestników prosimy o przybycie do Młodzieżowego Domu Kultury 1,5 godziny przed swoim występem.

Uwaga! Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w harmonogramie.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów.

pobierz harmonogram - 18 listopada

pobierz harmonogram - 19 listopada

pobierz harmonogram - 20 listopada

Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zapraszają grupy teatralne do udziału w Podlaskim Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2014. Eliminacje rejonowe odbędą się w dniach 18 - 20 listopada 2014 roku.

Karty zgłoszeń należy nadsyłać do 5 listopada 2014 roku.

Szczegóły w regulaminie konkursu.

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia