Konkursy z okazji 42. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża

Szanowni Państwo,

zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej konkursy: multimedialny „Niezwyczajne zwyczaje świętego Jana Pawła II" oraz recytatorski  „Pieśń to dziś będzie wasza, pieśń to będzie moja". Kilka słów powie pani Iwona Szcześniak - Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, w pokazie znalazły się także zwycięskie prezentacje multimedialne oraz występy laureatów konkursu recytatorskiego.

Zachęcamy również do obejrzenia serialu animowanego inspirowanego życiem Karola Wojtyły - od czasów dzieciństwa aż po lata pontyfikatu. Serial powstał na zamówienie  Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, został zrealizowany przez Animoon.

A gdyby ktoś chciałby jeszcze pogłębić wiedzę na temat Jana Pawła II, zapraszamy do zajrzenia na stronę https://niepodlegla.men.gov.pl/#/missions , gdzie w zakładce  Dziedzictwo kulturowe Jana Pawła II można znaleźć wiele ciekawych materiałów.

Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy. Po odbiór nagród i wyróżnień wraz z dyplomami zapraszamy w terminie od 1 do 30 marca 2021 roku, w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a. Istnieje możliwość przesłania nagrody na koszt odbiorcy, w tym celu prosimy o kontakt z organizatorem drogą e-mailową: konkurs recytatorski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., konkurs multimedialny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz komunikat - konkurs recytatorski

Pobierz komunikat - konkurs multimedialny

Informacja o formie zdalnej podsumowania konkursów

Szanowni Państwo, informujemy, iż podsumowanie konkursów recytatorskiego „Pieśń to dziś będzie wasza, pieśń to będzie moja" oraz multimedialnego „Niezwyczajne zwyczaje świętego Jana Pawła II" organizowanych z okazji 42. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża odbędzie się w formie zdalnej.

Nagranie z wynikami konkursów oraz prezentacjami laureatów zostanie opublikowane 26 lutego 2021 roku o godz. 11.00  na stronie placówki www.mdk.bialystok.pl oraz profilu na Facebook'u www.facebook.com/MDK.Bialystok

Nagrody i wyróżnienia wraz z dyplomami laureaci lub ich opiekunowie będą mogli odebrać w terminie od 1 do 30 marca 2021 roku, w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Podsumowanie konkursu plastycznego „Gdyby Karolek był moim kolegą..."

Zapraszamy Państwa na multimedialne podsumowanie miejskiego konkursu plastycznego „Gdyby Karolek był moim kolegą...". Gratulujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia!!Ponadto zapraszamy po odbiór nagród wyróżnień, dyplomów oraz kalendarzy do końca stycznia 2021 roku do Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Warszawska 79A w godzinach od 9 do 18.

Miłego oglądania :)

pobierz komunikat konkursu

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku informuje o zmianie terminu nadsyłania zgłoszeń na konkursy:

- recytatorski „Pieśń to dziś będzie wasza, pieśń to będzie moja”,

- multimedialny „Niezwyczajne zwyczaje świętego Jana Pawła.

Termin ten zostaje przedłużony do 14 lutego 2021 roku. Podsumowanie obydwu konkursów odbędzie się 26 lutego 2021 roku. Wszystkie nadesłane do tej pory zgłoszenia zachowują ważność. Za powyższe zmiany przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że podsumowanie konkursu plastycznego „Gdyby Karolek był moim kolegą…” odbędzie się bez zmian 15 grudnia 2020 roku, o godzinie 11.00, w formie zdalnej. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.mdk.bialystok.pl oraz na profilu placówki na Facebooku. Szczegóły w zaktualizowanych regulaminach w zakładkach konkursów poniżej.

Konkurs recytatorski „Pieśń to dziś będzie wasza, pieśń to będzie moja."

Zapraszamy młodzież szkół średnich miasta Białegostoku do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim.

Nagrania video recytacji uczestników konkursu należy przesłać drogą elektroniczną do 14 lutego 2021 r. (akceptujemy nagrania wykonane telefonem komórkowym). Szczegóły w zaktualizowanym regulaminie.

Pobierz regulamin - aktualizacja (doc)

Pobierz regulamin - aktualizacja (pdf)

Konkurs multimedialny „Niezwyczajne zwyczaje świętego Jana Pawła II"

Zapraszamy dzieci i młodzież z klas IV - VIII szkół podstawowych miasta Białystok do udziału w konkursie multimedialnym. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przygotowanie (grupowe lub indywidualne) prezentacji multimedialnej w programie Power Point dot. wybranego „niezwyczajnego zwyczaju" św. Jana Pawła II.

Termin nadsyłania prac i zgłoszeń upływa 14 lutego 2021 r. Szczegóły w załączonym regulaminie.

Konkurs plastyczny „Gdyby Karolek był moim kolegą..."

Zapraszamy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych kl I-III z Białegostoku do udziału w konkursie plastycznym. Termin zgłoszenia upływa 19 listopada 2020 roku.

Pobierz regulamin - aktualizacja (doc)

Pobierz regulamin - aktualizacja (pdf)

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Białegostoku

herb honorowy patronat jpg