PODLASKIE FORUM TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022 - SCENA DZIECIĘCA I MŁODZIEŻOWA

Szanowni Państwo,
9 kwietnia 2022 r. w Białostockim Teatrze Lalek odbyło się uroczyste podsumowanie Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2022. W konkursie wzięło udział 18 zespołów z Białegostoku i województwa podlaskiego. W scenie dziecięcej jury oceniło 2 zespoły w kategorii przedszkolnej, 3 zespoły w kategorii klas I-III SP oraz 4 w kategorii klas IV-VI SP. W scenie młodzieżowej wystąpiły 3 zespoły w kategorii klas VII-VIII SP oraz 6 zespołów w kategorii szkół ponadpodstawowych.
Organizatorzy składają podziękowania wszystkim nauczycielom i instruktorom, którzy przygotowali zespoły do udziału w konkursie.
Dziękujemy za udział i gratulujemy!

Pobierz komunikat

W dniach 5 i 6 kwietnia 2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 przy ul. Warszawskiej 79a w Białymstoku odbędą się prezentacje konkursowe Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej Białystok 2022 – scena dziecięca i młodzieżowa.

Serdecznie zapraszamy zgłoszone zespoły.

Harmonogram prezentacji

Uwaga! Zmiana terminów konkursowych oraz punktów regulaminu.

Ze względu na restrykcje epidemiczne i wprowadzenie nauki zdalnej do dnia 20 lutego 2022 r. termin zgłoszeń na Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2022 został wydłużony do dnia 18 marca 2022 r.

Wszystkie zgłoszone poprzez formularz elektroniczny spektakle zostaną zaprezentowane na żywo w dniach 5 i 6 kwietnia 2022 r. w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a.

Zmiana punktu 5 regulaminu: nie jest wymagane przesłanie nagrania spektaklu.

Podsumowanie konkursu odbędzie się 9 kwietnia 2022 r. o godz.10.15 w Białostockim Teatrze Lalek, ul. Kalinowskiego 1.

Pobierz zaktualizowany regulamin

Formularz zgłoszenia

Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku zapraszają do udziału w Podlaskim Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2022- scena dziecięca i młodzieżowa.

Do udziału w konkursie zapraszamy grupy dziecięce i młodzieżowe, które będą oceniane w pięciu kategoriach wiekowych:

przedszkola,

• klasy I-III szkół podstawowych,
  • klasy IV-VI szkół podstawowych,
  • klasy VII-VIII szkół podstawowych,
  • klasy szkół ponadpodstawowych.

W zespole mogą znajdować się osoby nieuczęszczające do szkół ponadpodstawowych do 24 roku życia, jednak nie mogą stanowić więcej niż 10% składu.

Zgłoszenia zespołów do udziału w Podlaskim Forum Teatrów należy dokonać do 4 marca 2022 roku poprzez wypełnienie elektronicznego formularza oraz przesłanie lub dostarczenie zarejestrowanego spektaklu (ogólny plan bez zbliżeń i montażu) na nośnikach cyfrowych na adres:

Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku

ul. Żabia 5, 15-448 Białystok

Wybrane spektakle zostaną zaprezentowane na żywo w dniach 29 i 30 marca 2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a.

Uroczyste podsumowanie konkursu, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wyróżnień laureatom odbędzie się 2 kwietnia 2022 roku.

Szczegóły dotyczące warunków konkursu w załączonym regulaminie.

Formularz zgłoszenia

Pobierz regulamin